Referencje

Współpraca z tyloma branżami ogromnie nas inspiruje, uczy ale i nadaje kierunki rozwoju naszym produktom i usługom. Cenimy sobie każdy kreatywny pomysł naszych Klientów i chętnie rozwijamy się razem z nimi.

“Wystawiamy setki aukcji na allegro i potrzebowaliśmy sklepu który ułatwi nam pracę. Concept Apps stworzyło dla nas sklep, w którym nasze produkty wystawiamy jednym kliknięciem na Allegro. Nie tracimy czasu na wystawianie aukcji a zamówienia ze sklepu i Allegro mamy w jednym panelu."
Rafał Kośla
Właściciel Magic-Play.pl
"Obsługa na wysokim poziomie, podejście do klienta i rozwiązanie jego problemu szybkie i profesjonalne. Zdecydowanie mogę polecić szeroki zakres usług tej firmy."
Rafał
Właściciel Navira.pl
Polecam współpracę z Concept Apps. Stworzyli dla nas stronę internetową, zajęli się pozycjonowaniem i AdWordsami. Rzetelna firma, wszystko terminowo i zgodnie z umową. Uwagi i zmiany wdrażają z dnia na dzień.
Patrycja Nowak
Właściciel sklepu z biżuterią
“Od kilku lat współpracujemy z firmą Concept Apps, która wykonuje dla nas usługę pozycjonowania stron i kampanii reklamowych AdWords. Jesteśmy bardzo zadowoleni z współpracy.”
Piotr Sowiński
Właściciel WygrodzeniaBHP.pl
“Polecam współpracę z Concept Apps - stworzyli dla nas stronę internetową wraz z sesją fotograficzną z treningu. Jesteśmy zadowoleni i polecamy współpracę z Panem Łukaszem.”
Paweł
Trener i właściciel MuayThai.waw.pl
“Polecam współpracę z Concept Apps. Rzetelna obsługa i fachowa pomoc przy pozycjonowaniu naszego sklepu.”
Mateusz Miłosz
Właściciel Tiqini.pl
Firma godna polecenia. Przejrzysta, uczciwa, stała współpraca a przede wszystkim przynosząca efekty.
Maksymilian Zieliński
Właściciel salonu dla psów
Gorąco polecam współprace z taką osobą jak Łukasz! Pomocny, uczciwy i zaangażowany w to co robi! Ciężko pracuje na swój sukces.
Sebastian Zasępa
Trener w AKL Ursynów