Content Marketing Strategy

Inbound-Content Marketing

Oferujemy wdrożenie strategii Inbound marketingu oraz wybrane elementy content marketingu: artykuły tematyczne, prowadzenie facebooka, bloga, publikacje w mediach, buzz marketing.

Marketing przychodzący

Działania marketingowe zwiększają widoczność, konkurencyjność i sprzedaż.

Marketing przychodzący to opozycja do agresywnych spotów reklamowych, billboardów i wyskakujących reklam. Inbound to bliska relacja z klientem oparta na merytorycznej dyskusji i wykorzystaniu takich narzędzi jak: content marketing na blogu i w mediach społecznościowych, optymalizacja kanałów komunikacji pod kątem SEO oraz wykorzystywanie elementów marketingu wirusowego. Poniżej prezentujemy działania marketingowe, które oferujemy w Concept Apps.

Inbound marketing

Stworzymy kompleksową strategię marketingu abyś wyróżnił się z tłumu. Klienci sami dotrą do Ciebie dzięki regularnym publikacjom ciekawych artykułów, ofert i zdjęć.

Buzz marketing

Marketing szeptany to rozpoczęcie dyskusji na popularnych grupach dyskusyjnych oraz forach internetowych na temat Twoich produktów lub usług.

Influencer marketing

Znani blogerzy i youtuberzy których obserwują setki tysięcy osób to obecnie najgorętsza forma reklamy. Oferujemy reklamę z influencerami.

Viral marketing

Marketing wirusowy to np. stworzenie legendy miejskiej lub plotki, która rozprzestrzeniając się będzie przy okazji reklamować twoją markę.

Artykuły tematyczne

Z założenia zajmujemy się pisaniem tylko wysokiej jakości artykułów. Nasza oferta jest skierowana do osób dla których szczegóły mają znaczenie.

Blog i Facebook

Blog i Facebook to bardzo efektywne i jednocześnie bardzo tanie kanały informacyjne, dzięki nim zbudujesz swój wizerunek oraz pozyskasz nowych Klientów.

Infografiki i zdjęcia

Tworzymy infografiki oraz łączymy je z ciekawymi artykułami o twojej marce. Internet uwielbia taką formę komunikatów.

Slogany reklamowe

Oferujemy tworzenie sloganów reklamowych, claimów poprawiających identyfikację wizualną marki. Analizujemy dotychczasowe działania i odświeżamy wizerunek firm.

Komunikaty prasowe

Komunikaty prasowe, wywiady oraz artykuły sponsorowane to doskonały content marketing. W ten sposób zbudujesz zaufanie.

Zainteresowanie Content Marketingiem

Oprócz wyszukiwarki Google dla której wysokiej jakości content jest kluczowy, również  wzrosła świadomość samych czytelników. W 2018 roku w świadomości masowego internauty pojawiło się określenie clickbait, oznacza to że doceniana jest coraz większa wiarygodność i jakość informacji. Inbound marketing przynosi długofalowe efekty w postaci lojalnych klientów i świadomość twojej marki.

30%

większy ruch na stronie z potencjalnymi klientami dzięki content marketingowi (źródło)

78%

dyrektorów marketingu uważa, że unikalny content jest przyszłością marketingu  (źródło)

67%

więcej potencjalnych klientów dzięki prowadzeniu bloga, w porównaniu do firm, które go nie prowadzą (źródło)

60%

marketerów uważa, że ROI z content marketingu rośnie lub pozostaje na stałym poziomie (źródło)

Zacznij przyciągać swoich Klientów

Jak chciałbyś widzieć swoją firmę za kilka lat?

Czy jesteś w stanie uzyskać efekt, który masz w swojej głowie bez odważnego planu reklamy swoich produktów, usług oraz informowania o aktualnościach w twojej firmie? Praktycznie każdy odpowie na to pytanie - "fakt, przydałby się spójny i długofalowy plan działań marketingowo-reklamowych ". My powiemy wprost - Jeżeli chcesz uzyskać cel który nakreśliłeś w swojej głowie, powinieneś regularnie wychodzić ze swoimi usługami i produktami do ludzi i świata.

Działania reklamowe to dzisiaj content marketing a ten wpisuje się w szersze pojęcie inbound - jeżeli nie chcesz zaczynać od szerokich strategii, proponujemy zacząć od małych kroków czyli content marketingu.

Nasze realizacje

Zobacz więcej

Interesuje Cię content marketing?

Szukasz specjalistów którzy stworzą niebanalne hasła i artykuły? A może masz wizję większej kampanii? Napisz do nas!

Wysokiej jakości artykuły na stronie www budzą zaufanie, zaciekawienie i podziw! Zobacz jak wpływają na nasze życie media i reklamy, dla których treści tworzą najlepsi copywriterzy!

Referencje

Zobacz więcej