Reputation Managment Services

Ochrona wizerunku w internecie

Pozytywny wizerunek w sieci to zaufanie do marki, produktu i osoby. Wypieramy nieetyczne działania konkurencji i pomówienia. Zapewniamy pozytywne wyniki wyszukiwania dla nazw firm oraz fraz z imieniem i nazwiskiem.

Wizerunek jest bezcenny

Wyprzedzaj działania dyskredytujące Ciebie lub twoją działalność biznesową.

Na zlecenie naszych klientów monitorujemy wybrany obszar sieci: wyszukiwarka Google, social media, duże portale internetowe. Frazy związane z opiniami, komentarzami oraz wszelkimi wypowiedziami dotyczącymi nazwisk oraz nazw firm są bardzo często wpisywane przez potencjalnych Klientów, którzy sprawdzają opinie o Tobie lub twojej firmie, dlatego warto dbać o wizerunek w sieci. Internet dający pozory anonimowości i bezkarności dosyć często używany jest przez nieuczciwą konkurencję. Wypieramy nieetyczne działania konkurencji pozytywnymi informacjami. Dodatkowo podejmujemy działania mogące pomóc w ustaleniu tożsamości osób publikujących nieprawdziwe informacje.

Kompleksowa ochorna wizerunku

Monitorowanie marki w sieci i social mediach

Usuwanie negatywnych informacji

Promowanie pozytywnych informacji

Ochrona i budowa wizerunku

Podczas wspólnych spotkań omawiamy problematykę wizerunku - poruszamy kwestię polityki dobrych praktyk i zarządzania kryzysowymi sytuacjami. Głownie jednak specjalizujemy się w wykorzystywaniu technologii by oferować skuteczne rozwiązania z zakresu budowy, ochrony wizerunku i wpływania na opinię publiczną.

Nasze realizacje

Zobacz więcej

Chronimy wizerunek firm i osób

Interesuje Cię kompleksowa ochrona wizerunku w sieci z publikacją pozytywnych informacji? Zapraszamy do kontaktu!

Zapewniamy pozytywne wyniki wyszukiwania dla fraz związanych z nazwą firmy oraz imieniem i nazwiskiem.

Referencje

Zobacz więcej