Concept Apps

Reklama w Google Maps

Tworzymy i prowadzimy kampanie linków sponsorowanych z rozszerzeniem na Google Maps. Stosujemy Callout Extensions czyli ulepszanie reklam za pomocą rozszerzeń i objaśnień oraz  wykluczenia fraz i miejsc. Optymalizujemy kampanie pod kątem wyniku jakości oraz CTR. Doradzamy jak dobrać odpowiednie słowa kluczowe. 

Kontrola nad reklamą w Google Maps

(spotkania, panel adwords, raporty)

Spotkania i kontakt telefoniczny

Zachęcamy do cyklicznych spotkań, osobiście przedstawiamy raporty miesięczne z przeprowadzonych kampanii. Analizujemy i reagujemy na czynniki zewnętrzne: konkurencja, zmiany w Google.

Bezpośrednio w AdWords

Kampanię prowadzimy z poziomu naszego konta menedżerskiego. Natomiast Państwo posiadacie pełen dostęp do swojego osobistego konta AdWords, w którym na bieżąco możecie obserwować kampanie.

Miesięczny raport skuteczności

Co miesiąc przesyłamy raport, który zawiera: ilość wyświetleń i kliknięć oraz łączny koszt kampanii i średni koszt kliknięcia. Dodatkowo ujęte są: wynik jakości i klikalności CTR oraz procentowy podział kliknięc wg. urządzeń.

Dlaczego Concept Apps?

Od 7 lat zajmujemy się prowadzeniem kampanii w AdWords. Oferujemy precyzyjnie stargetowane kampanie z wykluczeniem nieporządanych fraz, miejsc i urząrdzeń. Maksymalizujemy efekt kampanii przez wykorzystanie wszystkich nowości jakie daje AdWords np. Callout Extensions czyli ulepszeń reklam za pomocą rozszerzeń i objaśnień, które dodatkowo przyciągają wzrok użytkowników.


ADRES
Concept Apps
01-315, Warszawa
gen. Meriana C. Coopera
Budynek  6A/39


KONTAKT

email: biuro@conceptapps.pl
tel. 22 299 07 73
kom. 500 702 709
kom. 500 797 171


OFERTA

  • Pozycjonowanie
  • Kampanie AdWords
  • Strony i aplikacje webowe
  • Inbound Marketing