Concept Apps

Pozycjonowanie stron www

Oferujemy bezpieczne i skutecznie pozycjonowanie stron, sklepów internetowych oraz ochronę wiezrunku w wynikach organicznych wyszukiwarki Google. Optymalizujemy i rozwijamy strony pod kątem SEO. 

Jak pozycjonujemy strony?

Analiza marki i konkurencji

Poznajemy Państa usługi i produkty. Analizujemy konkurencję w wyszukiwarce Google. Formułujemy wstępne wnioski i zalecenia.


Content Marketing

Analizujemy content na stronie pod kątem unikalności i objętości. Redagujemy i dodajemy wysokiej jakości artykuły tematyczne.

Audyt SEO

Instalujemy Google Search Console oraz Google Analytics. Analizujemy budowę strony pod kątem wyszukiwarki oraz semantyki kodu i przedstawiamy raport. 


Budowanie pozycji

Pozyskujemy dla Państwa linki ze stron o wysokim autorytecie w Google: blogi, vortale, fora, social media. Dzięki temu pozycjonowanie jest bezpieczne i efektywne. 

Optymalizacja SEO

Wdrażamy optymalizację wg. zaleceń Audytu. Eksponujemy słowa kluczowe,  poprawiamy semantykę kodu, kanoniczność i przyjazność URL.


Monitorowanie i utrzymanie

Udostępniamy system do monitoringu pozycji Państwa strony oraz wysyłamy cykliczne raporty. Monitorujemy i utrzymujemy wypracowane pozycje w Google.

Kogo pozycjonujemy?

Strony firmowe - Obecnie 95% osób szuka usług i produktów w Internecie, z czego ponad 70% korzysta tylko z pierwszej strony Google. Oferujemy skuteczne pozycjonowanie do czołówki pierwszej strony. 

Sklepy internetowe - dla dużych sklepów internetowych i portali oferujemy tzw. pozycjonowanie szerokie czyli cały czas pracujemy nad zwiększaniem liczby pozycjonowanych fraz.

Ochrona wizerunku - wypieramy nieetyczne działania konkurencji i pomówienia, zapewniamy pozytywne wyniki wyszukiwania dla nazw firm oraz fraz z imieniem i nazwiskiem 

Dlaczego Concept Apps

Posiadamy doświadczenie w pozycjonowaniu oraz tworzeniu dużych portali, sklepów internetowych oraz stron firmowych. Bierzemy udział w szkoleniach Google Partners, jesteśmy na bieżąco z tym co dzieje się w wyszukiwarce Google i przede wszystkim pasjonujemy się naszą pracą. Nasze kampanie SEO wykraczają poza standardowe działania. 

Analiza strony

badanie profilu linków
badanie domain authority
analiza objętości indeksu
odfiltrowywanie

Przyspieszenie strony

optymalizacja serwera HTTP
optymalizacja kodu strony
zmniejszenie wagi strony
zalecamy SSL, HTTP2 i AMP 

Optymalizacja UX/Mobile

przebudowa stron do RWD
analiza heatmapy
poprawianie czytelności
optymalizacja kodu


ADRES
Concept Apps
01-315, Warszawa
gen. Meriana C. Coopera
Budynek  6A/39


KONTAKT

email: biuro@conceptapps.pl
tel. 22 299 07 73
kom. 500 702 709
kom. 500 797 171


OFERTA

  • Pozycjonowanie
  • Kampanie AdWords
  • Strony i aplikacje webowe
  • Inbound Marketing