Concept Apps

Kampanie remarketingowe

Tworzymy i prowadzimy kampanie w Sieci Wyszkiwania oraz w Sieci Reklamowej Google. Kampanie Pay Per Clik: linki sponsorowane, produktowe, kontekstowe graficzne,  wideo oraz w Google Maps i Gmail. Optymalizujemy stawki CPC, ROI. Stosujemy Callout Extensions czyli ulepszanie reklam za pomocą rozszerzeń i objaśnień oraz  wykluczenia fraz i miejsc.

☚ Remarketing w Sieci Reklamowej Google

Głownym założeniem remarketingu jest dotarcie do użytkowników którzy już odwiedzili naszą stronę. Warunkiem koniecznym do uruchomienia kampanii jest założenie listy remarketingowej w Google AdWords i umieszczenie tagu remarketingowe w kodzie naszej strony, będzie on zapisywał użytkowników do listy, a następnie wyświetlał im nasze reklamy.

Gdzie wyświetlane są reklamy remarketingowe?
W Sieci Reklamowej Google czyli na stronach jak:  onet.pl, wp.pl, interia.pl, money.pl, olx.pl, youtube i setkach innych. Obecnie większość dużych i średnich stron należy do Sieci Reklamowej Google, ponieważ to najpopularniejszy system do zarabiania na wyświetlaniu reklam. Reklamy mogą być wyświetlane osobom które korzystały z naszej:
• strony internetowej
• aplikacji mobilnej
• kanału youtube


Poniżej galeria prezentująca kampanię remarketingową dla firmy produkującej meble kuchenne w Krakowie. 

Przykład jak działa Remarketing

(kampania dla firmy produkującej meble w Krakowie)

1. Internauta szuka mebli 

Internauta z Krakowa wpisuje w Google "meble na wymiar Kraków" trafia na naszą stronę, przegląda ofertę i opuszcza ją (kod remarketingowy umieszcozny w kodzie strony zapamiętuje tego użytkownika np. na 30 dni)

2. Opuszcza naszą stronę

Następnie odwiedza wp.pl żeby przeczytać wiadomości. W treści czytanego artykułu zostanie mu wyświetlony baner graficzny o zaplanowanej przez nas treści np. zdjęcie mebli z napisem "Meble na wymiar Kraków".

3. Reakcja na reklamę

Użytkownik może kliknąć w baner i wrócić na stronę z ofertą naszych mebli lub obejrzeć baner i utrwalić sobie markę firmy. Co ważne płacimy tylko za kliknięcie w baner, wyświetlenia naszych banerów są darmowe.

4. Efekt śledzenia

Każdy użytkownik, który odwiedzi naszą stronę z meblami kuchennymi będzię widział na większości portali nasze banery. Okres "śledzenia" - ważności listy remarketingowej to 30 dni. Można ustawić więcej np. 90 dni.

Kontrola nad kampanią Remarketingową

(spotkania, panel adwords, raporty)

Spotkania i kontakt telefoniczny

Zachęcamy do cyklicznych spotkań, osobiście przedstawiamy raporty miesięczne z przeprowadzonych kampanii. Analizujemy i reagujemy na czynniki zewnętrzne: konkurencja, zmiany w Google.

Bezpośrednio w AdWords

Kampanię prowadzimy z poziomu naszego konta menedżerskiego. Natomiast Państwo posiadacie pełen dostęp do swojego osobistego konta AdWords, w którym na bieżąco możecie obserwować kampanie.

Miesięczny raport skuteczności

Co miesiąc przesyłamy raport, który zawiera: ilość wyświetleń i kliknięć oraz łączny koszt kampanii i średni koszt kliknięcia. Dodatkowo ujęte są: wynik jakości i klikalności CTR oraz procentowy podział kliknięc wg. urządzeń.


ADRES
Concept Apps
01-315, Warszawa
gen. Meriana C. Coopera
Budynek  6A/39


KONTAKT

email: biuro@conceptapps.pl
tel. 22 299 07 73
kom. 500 702 709
kom. 500 797 171


OFERTA

  • Pozycjonowanie
  • Kampanie AdWords
  • Strony i aplikacje webowe
  • Inbound Marketing